torsdag, 23 mai 2019 19:47

Taiga'n takk for sesongen 2018/2019

Skrevet av
Tusen Taiga’n takk – for håndballsesongen 2018/2019

For en fantastisk håndballsesong vi kan se tilbake på, med nok en ny poengrekord i Champions League, Cupfinalegull, knepen 2. plass i serien - og toppen av kransekaka: suveren sluttspillseier og #8pårad
Takk til alle gullgutta i Elverum Håndball Herrer #Champions

Sluttspillet har vært spennende og også utfordret oss supportere til noen lengre intervall-bussturer nå i april og mai. Vi i Styret ønsker å takke alle som har bidratt på ulike vis igjennom denne sesongen – og spesielt sluttspillet. Lengre bussturer koster – både tid og penger.

Først vil vi takke for fantastiske bidrag fra sponsorer i næringslivet som har gitt oss muligheten til å sette opp busser med hyggelige busspriser for våre medlemmer a kun kr 300 til hhv Bergen og Arendal (x2):

SpareBank 1 Østlandet kr 15.000
Eidsiva Energi kr 10.000
• YC Eiendom AS kr 5.000

På turen til Bergen og begge turene til Arendal gjennomførte vi også uforglemmelige lotterier med både salgsrekord og premierekord. Tusen hjertelig takk til alle som har bidratt med gevinster:

• Cirkle K Elverum
• Sport1 Elverum
• Olaf Silkebekken AS
• Kiwi Fjeldseth
• Esso Bankhjørnet
• G Sport Amfi
• Tilbords
• San Marino
• Carisma Optikk
• Østli AS
• Europris
• Spar Hanstad
• Pizza Express
• Byggmakker Elverum
• Milano
• Spiseriet i 1. etasje, Kremmertorget
• Pelias
• Kiwi Elverum
• Familly Sports Club Terningen
• Scantrade med Umbroprodukter
• Elverum Turbuss AS
• Steinbua AS
• Elverum Håndball Herrer
• Utallige flotte bidrag fra generøse medlemmer og privatpersoner

Årets sluttspill-kakebakere må vi også nevne for søte og smakfulle bidrag til kaffen: Grethe K, Grete N, Anne Ingeborg, Unni, Kari, Trine og Gudrun.

Og takk til Elverum Turbuss As som har fraktet oss trygt hit og dit - og alltid med godt humør.

Sist men ikke minst vil vi takke alle våre medlemmer og håndballvenner som har deltatt på bussturene gjennom årets sesong og spesielt de lange turene i sluttspillet. Takk for alle loddene dere har kjøpt, sangene dere har sunget, alle klapp, bjelle - og trommeslag. Engasjement, glede og godt humør inspirerer oss som planlegger, arrangerer og gjennomfører disse turene. Sammen skaper vi fellesskap og håndballminner for livet - vi er #sammenforelverum

Torgeir, Heidi, Terje, Ingrid, Egil og Linda