torsdag, 15 august 2019 23:08

Håndballfest Håkons Hall 28/9

Skrevet av

Håndballfest i Håkons Hall lørdag 28/9 

I år vil det virkelig lønne seg å være Taiga’n-medlem!! 

Her kommer litt informasjon til våre medlemmer om den store håndballfesten på Lillehammer. Taiga’n har fått tildelt felt T i Håkons Hall. Ønsker du å stå sammen med oss? Er du ikke medlem (enda) så fortvil ikke – du kan melde deg inn i dag. Tidligere medlemmer bes fornye sitt medlemskap så fort som mulig :) Informasjon om medlemskontingent 2019-2020 finner du her: https://www.taigan.no/index.php/nyheter/item/544-medlemskontingent-2019-2020 

Kampbilletter Håkons Hall

Til de av våre medlemmer som har sesongkort på felt I/Taiga’n-feltet i Terningen Arena: Dere vil få tildelt billett på felt T av Elverum Håndball Herrer. Kampbillett sendes av Elverum Håndball Herrer til hver enkelt via App’en til Elverum Håndball Herrer. Eventuelle spørsmål rundt dette tas direkte med Håndballkontoret.

Til de av våre medlemmer som har sesongkort på annet felt enn felt I - i Terningen Arena: Dere vil få tildelt billett til Håkons Hall av Elverum Håndball Herrer. Kampbillett sendes av Elverum Håndball Herrer til hver enkelt via App’en til Elverum Håndball Herrer. Eventuelle spørsmål rundt dette tas direkte med Håndballkontoret.

Til de av våre medlemmer som IKKE har sesongkort på noe felt i Terningen Arena: Dere kan få kjøpe billetter av Taiga'n til rabattert pris - kun kr 280 (ordinær pris kr 350). Vi har 142 kampbilletter til salgs til våre medlemmer – førstemann til mølla gjelder. Billettene slippes etter planen søndag 18/8. Frist innen mandag 26/8. 

Forutsetninger for å kjøpe billett av Taiga’n på felt T i Håkons Hall:

1.      Billettkjøp forutsetter medlemskap i Taiga'n for sesongen 2019-2020

2.      Du må kunne motta billetten i Elverum Håndball-appen *

3.      Bestilling i form av betaling på VIPPS til Taiga’n #516186 * 

 

Buss tur/retur Elverum - Lillehammer

Vi kjører stort på en slik festdag og setter opp en dobbeldekker buss for våre medlemmer. Pris kun kr 150. Avreise fra TA kl 12:00 med retur fra Håkons Hall kl 20:00.

Vil du være med på buss må du gjøre 2 ting:

               1. Registrere deg på bussarrangement på vår hjemmeside, det gjør du her: https://www.taigan.no/index.php/bussturer/dobbeldekker-til-hakons-hall-lordag-28-9

               2. Etter fullført buss-påmelding skal du finne navnet ditt på listen over Påmeldte deltakere - og må deretter bekrefte din bestilling ved å betale bussbilletten din a kr 150 via VIPPS til Taiga’n #516186 *

 

Når du/dere betaler på VIPPS er det viktig med spesifisering av hva du ønsker kjøpe/betale:

Medlemskap i Taiga’n voksen kr 300

Medlemskap i Taiga’n barn opp til 16 år kr 150

Kampbillett på felt T i Håkons Hall kr 280

Bussbillett tur/retur kun kr 150

 

*Har du ikke VIPPS eller App’en til Elverum Håndball Herrer, så spør du en håndballvenn!! :) 

 

Dette blir moro - bli med på en historisk håndballfest #sammenforelverum